Загрузка... Пожалуйста ожидайте!

info@balistlogistic.com
+38 050 920 94 64
1465305161-7293-1200x766.jpg

Україна пускатиме вантажі в невизнане Придністров’я тільки після узгодження з Молдовою

23.05.2017 0Новости

У Держпродспоживслужбі повідомили, що зазначена вимога відповідає Угоді про співробітництво в галузі ветеринарії країн СНД.
Транзит вантажів в невизнану Придністровську Молдавську Республіку через територію України буде здійснюватися лише за умови його узгодження з Національним агентством з безпеки харчових продуктів Республіки Молдова.

Про це йдеться в роз’ясненні Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів щодо пропуску вантажів до невизнаного Придністров’я. «Відповідно до розпорядження головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 17 травня 2017 року №33 передбачено, що з 20 травня 2017 року пропуск підконтрольних вантажів в режимі транзиту через територію України, які направляються в невизнану Придністровську Молдавську Республіку, буде здійснюватися лише за умови його узгодження з Національним агентством з безпеки харчових продуктів Республіки Молдова», — йдеться в повідомленні. У Держпродспоживслужбі додають, що зазначена вимога відповідає п. 14 Угоди про співробітництво в галузі ветеринарії країн СНД, відповідно до якої така співпраця здійснюється між компетентними органами в галузі ветеринарної медицини України та Молдови. А саме: під час імпорту та міжнародного транзиту в обов’язковому порядку завчасно оформляються дозволи центральних державних ветеринарних органів сторін, на території яких ввозиться і через території яких транспортується підконтрольний вантаж. З ними також узгоджується маршрут прямування. «Оскільки дія зазначеної угоди не поширюється на відносини з невизнаною Придністровською Молдавською Республікою, з метою забезпечення його виконання головний державний інспектор ветеринарної медицини України прийняв відповідне рішення. Таке рішення відповідає вимогам Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ)», — підкреслили в держслужбі.

Джерело:http://www.unian.ua


Оствить комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Скрытый блок

блок