Загрузка... Пожалуйста ожидайте!

info@balistlogistic.com
+38 050 920 94 64
1458132821-4011-1200x765.jpg

Мінінфраструктури має намір двічі на 30% знизити збори в морпортах

01.02.2017 0Без рубрики

Міністр інфраструктури зазначив, що рішення про зниження тарифів точно буде прийнято до квітня

Міністерство інфраструктури України має намір переглянути діючі портові тарифи і збори, які стягуються із суден у морських торговельних портах країни, в бік їх поетапного зниження двічі на 30%. Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян в ході зустрічі з представниками бізнесу в Європейській Бізнес Асоціації. «Я очікую, що, швидше за все, ми підемо на зниження зборів у два етапи: 30%, потім ще 30%. Я думаю, що воно  точно буде прийнято до квітня — з чітким розумінням етапності цього зниження: або ми це робимо одноразово, або ми це робимо в два етапи. Але до квітня це рішення буде прийнято стовідсотково», — повідомив Омелян. Він також повідомив про домовленості з новим виконуючим обов’язки голови Адміністрації морських портів України Райвісом Вецкагансом протягом лютого завершити обговорення з цього перегляду тарифів, щоб вже в березні розпочати процес впровадження знижених зборів у портах.
На початку листопада 2016 року Міністерство інфраструктури повідомило про намір до кінця поточного року розробити та затвердити нову методику розрахунку портових зборів, яка передбачає зниження тарифних ставок як мінімум в два рази. Наприкінці червня Кабінет міністрів України схвалив зниження ставок портових зборів для транзитних вантажів на 50% у всіх морських портах країни з метою залучення додаткових вантажопотоків.

а материковій частині України налічується 13 державних морських портів. Зокрема, в Одеському регіоні працюють Одеський порт «Чорноморськ» (колишній Іллічівський), Білгород-Дністровський порти і порт «Південний», що в Миколаївському регіоні розташовані Миколаївський порт і порт «Ольвія» (раніше спеціалізований порт «Октябрськ»). Також Україна має свої порти на Азовському регіоні – Маріупольський, Бердянський, а на Дунаї їх всього три – Ренійський, Ізмаїльський та Усть-Дунайський. Порти Херсонського регіону – Херсонський та Скадовський. Порти анексованого Росією в березні 2014 року Кримського півострова – Керченський, Севастопольський, Феодосійський, Ялтинський та Євпаторійський.

Джерело: http://unian.ua


Оствить комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Скрытый блок

блок