Загрузка... Пожалуйста ожидайте!

info@balistlogistic.com
+38 050 920 94 64
road-truck-snow.jpg

Електронна накладна eCMR буде впроваджена в Естонії

04.02.2017 0Без рубрики

Естонія стане одинадцятою європейською країною, що приєдналася до Протоколу eCMR (електронна товарно-транспортна накладна), з метою створення передумов для більш простої та ефективної транспортування вантажів, спрощення процедур торгівлі і переходу на повністю безпаперовий документообіг при здійсненні автомобільних перевезень

Генеральний секретар IRU Умберто де Претто сказав, – «Приєднання Естонії до Протоколу eCMR є важливим кроком на шляху до інновацій, і ми впевнені, що інші країни послідують її прикладу. По мірі збільшення кількості держав, що використовують eCMR, ця система буде ставати все більш привабливою і вигідною для всіх зацікавлених сторін.»

Лаурі Лусти, керівник департаменту МДП Естонської асоціації міжнародних автомобільних перевізників (ERAA) – члена IRU, зазначив, – «Це великий крок вперед, який є частиною нашої масштабної стратегії щодо комп’ютеризації систем спрощення процедур торгівлі, які в даний час використовуються в Естонії. Ми, безумовно, розраховуємо на підвищення ефективності, рентабельності та контролю за переміщенням товарів.»

Правила міжнародних перевезень вантажів регулюються відповідною Конвенцією Організації Об’єднаних Націй, – Конвенції КДПВ (Конвенція про договорі міжнародної дорожньої перевезення вантажів). Накладна CMR широко застосовується перевізниками, водіями та одержувачами вантажу. В ній містяться відомості про перевозяться товари, дані перевізника і одержувача. До недавнього часу накладні CMR можна було оформити тільки на паперовому носії.

У лютому 2008 року Конвенція КДПВ була доповнена Протоколом, що стосуються електронної накладної. До Протоколу eCMR, який набрав чинності 5 червня 2011 року, вже приєднайся 11 держав. Місяць тому це зробила Франція, а іншими країнами є Болгарія, Чехія, Данія, Естонія, Латвія, Литва, Нідерланди, Словаччина, Іспанія і Швейцарія.

Джерело: http://iru.org


Оствить комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Скрытый блок

блок